Sosyal medya hesaplarınız için yüzlerce servisimizle Instagram, YouTube, TikTok, Twitter ve Facebook başta olmak üzere bir çok alanda hizmet vermekteyiz. Hemen üye olun sosyal medyada ve tüm online mecralarda gücünüze güç katın. Takipçi, beğeni, izlenme, yorum gibi birçok hizmete tek panelden erişin.


Takipera, en güvenilir otomatik sosyal medya ve online hizmetler satın alabileceğiniz bir paneldir. Herhangi bir sosyal medya hesabı için şifrenizi paylaşmadan takipçi, beğeni, izlenme ve daha fazlasını alabileceğiniz bir yapıya sahiptir.

Bizi farklı kılan nedir?

Tüm dijital hizmetlerimizle müşterilerimizin çevrimiçi olarak popüler olmalarına yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yüksek kalite

Aldığınız hizmetler alanında uzman kişiler tarafından özenle hazırlanmaktadır.

Güvenli ödeme

Hesabınıza güvenle para yatırabilir ve dijital hizmetler satın alabilirsiniz.

Fantastik hizmetler

Sizleri daha önce benzerine rastlamadığınız dijital hizmetlerle buluşturuyoruz.

Otomatik sistem

Verdiğiniz siparişlerin durumunu hesabınızdan her zmana 7/24 izleyebilirsiniz.

Nasıl dijital hizmet satın alabilirim?

Siparişlerinizi nasıl yönetebileceğinizi öğrenmek için aşağıdaki talimatları adım adım izleyin.

1

1. Hesabınızı oluşturun

Buraya tıklayarak takipera hesabı oluşturun ve ardından giriş yaparak başlayın.

2

2. Bakiye yükleyin

Sonra, bir ödeme yöntemi seçin ve hizmet alımında kullanmak üzere hesabınıza para yatırın.

3

3. Dijital hizmet seçin

"Yeni sipariş" adımından dijital hizmet seçin ve gereken bilgileri girin.

4

4. İnanılmaz sonuçların tadını çıkartın

Siparişiniz hazır olduğunda sizi bilgilendireceğiz, o zaman harika sonuçların tadını çıkarabilirsiniz.

Başarı hikayeleri

Bazı müşteri incelemelerine göz atarak dijital hizmetlerimizden nasıl yararlanabileceğinizi öğrenin.

F. TALAY

"Takipera, sosyal medya hesaplarınızdaki kitleyi ve etkileşimi artırırken fantastik sonuçlar üretiyor! Reklama harcadığımız bütçenin cüzi bir kısmı ile fazla para harcamadan çok hızlı ve etkili sonuçlar alıyoruz."

M. SEVİL

"Biz geleneksel ajanslar olarak, müşterilerimizin dijital mecralarda iletişim faaliyetlerini daha da genişletmek için ekstra zaman bulamadığımız aşikâr. Takipera, bu noktada dijital varlıklarımızın arttırılmasında bize çok destek sağlıyor."

M. A. YILMAZ

"Eğer dijital hesaplarınızı ve internetteki görünürlüğünüzü olağanüstü hale getirmek için bir yol arıyorsanız, Takipera hızlı ve kolay şekilde bu imkânı veriyor.


Ve en iyisi, her şeyin süper ucuz olması, istediğiniz sonuçları almak için bir ton para harcamanıza gerek kalmıyor."

E. BİLER

"Bir çok sosyal mecra için hızlı ve sorunsuz hizmet aldığım Takipera.com 'u çok beğendim. 


Sosyal medya hesaplarımızı ve firmamızın internetteki görünürlüğünü mümkün olan en hızlı şekilde arttırdık. "

Sıkça Sorulan Sorular

Takipera hakkında en sık sorulan sorulardan bazılarını burada bulabilirsiniz.

Takipera dijital medya hizmetleri sunan tam otomatik bir paneldir. Sosyal medyayı aktif olarak kullanıyorsanız ve etkileşiminizin düşük olduğunu düşünüyorsanız takipera tam size göre. Uygun fiyatları ve çok çeşitli servisleri ile sizlere hizmet vermektedir. Güvenilir ödeme seçeneği ve faturalı hizmet sunmaktayız.

Takipera üzerinde tek bir bakiye yükleme yöntemi bulunur. Sisteme entegreli olan BDDK lisanslı güvenli ödeme PayTR alt yapısı ile 7/24 otomatik olarak bakiye yükleyebilirsiniz. PayTR ile iki farklı seçeneğiniz vardır. Birincisi kredi kartı ile otomatik yükleme yapmak, ikincisi havale yöntemi ile yükleme yapmak. Eğer havale yöntemi ile PayTR üzerinden ödeme yapmak isterseniz havale gönderimini PayTR hesaplarına gönderdikten sonra havale bildirimi yapmanız gerekir. Bu çok uzun sürmez. PayTR yöntemi çok daha hızlı ve kolay bir yöntem olmakta olup bakiye yüklemeleriniz otomatik olarak onaylanır ve hemen alışverişe başlayabilirsiniz. 


PayTR ile yapacağınız ödemeler 3D Secure sistemi ile korunmakta olup şifrelenmektedir kredi kartı ile yapacağınız her işlemde sizlere bankanız tarafından SMS gönderilir ve SMS onayı alınır. KuruMedya 3D Secure Sistemi asla hiçbir kart bilginizi veya kişisel bilginizi barındırmaz, saklı tutamaz. Güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. Eğer aklınıza takılan herhangi bir soru olursa bize sormaktan çekinmeyin.

Application Programming Interface olarak bilinen programlar arası haberleşmeyi sağlayan bir prosedürdür. Sitemizde API dökümantasyonumuz yardımı ile kendi internet sitenize bizim API’mizi bağlayıp satış yapabilirsiniz. Bunun için basit programlama bilgisi sahibi olmanız gerekir. Eğer bir panel sahibiyseniz IT biriminiz ile iletişime geçerek bizim API’mizi sisteminize bağlatabilirsiniz. API bağlantıları konusunda teknik destek sağlamamaktayız.

Giriş yaptıktan sonra sipariş geçmişi bölümüne tıklayarak satın almış olduğunuz hizmet hakkında bilgiyi anlık olarak görebilirsiniz. Eğer bir sosyal medya hizmeti almışsanız hizmetin ne kadarının tamamlanmış olduğunu bile otomatik olarak görebilirsiniz. 

1535

Hizmet sayısı

40723

Sipariş sayısı

1892

Kullanıcı sayısı

3D Secure 7/24 Güvenli Ödeme İmkanı

3D Güvenli Ödeme, internet üzerinden kredi kartı ve banka kartıyla yapılan alışveriş işlemlerinin güvenliğinin artırılması için geliştirilmiş olan bir güvenlik sistemdir.

Visa ve MasterCard'ın geliştirdiği "güvenli internet alışverişi" çözümleri ile hem kart sahipleri hem de üye işyerleri sahtekarlıklara karşı güvence altına alınmıştır.

Master Card

Visa

American Express

Tüm Banka Kartları