Hakkımızda

Takipera, dijital hizmetlerin sunulduğu "kapalı devre" pazaryeridir.

Takipera, internet üzerindeki varlıklarınız için benzersiz dijital hizmetler sunan kapalı devre bir pazaryeridir. 


Her biri alanında uzman kişiler ve kurumlar tarafından uzun yıllardır verilen hizmetlerin tek bir ekranda toplanması, otomatik olarak ilgili kişinin ekranına siparişin ulaştırılması ve Takipera ekibinin yönetiminde ve kontrolünde hizmetlerin kusursuz şekilde teslim edilmesi sebebiyle "kapalı devre" pazaryeri yaklaşımını sizlere sunuyoruz.

Yüksek yetkinlik

Aldığınız hizmetler alanında uzman kişiler tarafından özenle hazırlanmaktadır.

Güvenli alışveriş

Hesabınıza güvenle para yatırabilir ve dijital hizmetler satın alabilirsiniz.

Benzersiz hizmetler

Sizleri daha önce benzerine rastlamadığınız dijital hizmetlerle buluşturuyoruz.

Otomatik sistem

Verdiğiniz siparişlerin durumunu hesabınızdan her zaman 7/24 izleyebilirsiniz.

Şimdi siz de online mecralardaki varlıklarınızın farkındalığını, bilinirliğini, kitlesini ve etkileşimini arttırmak ve itibarınıza yön vermek için hemen Takipera'yı deneyin.

Sosyal medya hesaplarınız için yüzlerce servisimizle Instagram, YouTube, TikTok, Twitter ve Facebook başta olmak üzere bir çok alanda hizmet vermekteyiz. Hemen üye olunsosyal medyada ve tüm online mecralarda gücünüze güç katın. Takipçi, beğeni, izlenme, yorum gibi birçok hizmete tek panelden erişin.


Takipera, en güvenilir otomatik sosyal medya ve online hizmetler satın alabileceğiniz bir paneldir. Herhangi bir sosyal medya hesabı için şifrenizi paylaşmadan takipçi, beğeni, izlenme ve daha fazlasını alabileceğiniz bir yapıya sahiptir.